Odpady.

Do transportu odpadów potrzebne są solidne naczepy. Knapen Trailers jak nikt inny zdaje sobie z tego sprawę już od ponad 30 lat. Jako absolutny lider na rynku oferujemy Państwu najsolidniejsze dostępne naczepy.
Przy użyciu naczepy z ruchomą podłogą mogą Państwo zabrać większy ładunek. System ruchomej podłogi może być używany do zagęszczania ładunku. Ponadto nasze naczepy mają niską masę własną, przez co można je bardziej obciążać.

Specjalnie na potrzeby transportu odpadów dostarczamy różne rozwiązania, jak np.: hydrauliczna klapa tylna, automatyczny dach, płyty zabezpieczające wewnątrz naczepy, uchwyt holowniczy, myjka wysokociśnieniowa umożliwiająca natychmiastowe przygotowanie naczepy do transportu zwrotnego, plandeka chroniącą ściany boczne i wiele innych.

Z uwagi na łatwą dostępność odpady są doskonałym produktem do załadunku jako ładunek zwrotny. W jedną stronę mogą Państwo więc realizować przewozy standardowe, a następnie zabierać odpady: doskonale wpływa to na poziom wykorzystania przestrzeni transportowej!