Drobnica.

Dużą zaletą naczepy z ruchomą podłogą jest płaska powierzchnia załadunkowa. Umożliwia to łatwy załadunek wszelkiego rodzaju towarów drobnicowych. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także na potrzeby przewozu ładunków powrotnych. Oznacza to więc łatwiejsze zarabianie pieniędzy!

Jeśli przewożą Państwo luźne surowce do fabryki, mogą Państwo następnie zabierać z niej produkty końcowe, na przykład wióry w jedną stronę, a płyty wiórowe z powrotem, lub stary papier do fabryki i nowe rolki papieru w drugą stronę itd. Palety mogą Państwo z łatwością ładować przy użyciu systemu ruchomej podłogi. Na platformę załadowczą można również wjechać wózkiem widłowym. Dzięki temu zawsze mogą Państwo z łatwością załadować i rozładować towary drobnicowe.

Dla tych z Państwa, którzy regularnie przewożą drobnicę, oferujemy również naczepy z drzwiami bocznymi. Przez drzwi boczne można z jeszcze większą łatwością ładować towary drobnicowe i niepodzielne ładunki. Dostępne są przy tym różne modele.

Dodatkowymi rozwiązaniami na potrzeby transportu drobnicy są: hydrauliczna klapa tylna, uchwyty mocujące do zabezpieczania ładunku, skrzynie paletowe, skrzynia na wózek paletowy i wiele innych.