Drewno.

Wióry, włókna, trociny, zrzyny, liście, węgiel drzewny, kora, korzenie drzew, gałęzie… Wszystkie te produkty mają niską masę. Szybko zapełnia się nimi naczepę, nie osiągając jednak maksymalnej dopuszczalnej masy. Według nas nie powinno tak być. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą Państwo zawsze liczyć na wykorzystanie maksymalnej pojemności, która nie przekracza norm ustawowych.

Standardowo zapewniamy pojemność 92 m³ w naczepie o długości 13,6 m i wysokości 4 m. W graniach tych wymiarów pojemność można zwiększyć do 104 m³. Jeszcze większą pojemność można uzyskać przy użyciu standardowego zestawu drogowego.

Nie tylko duża pojemność, ale także połączenie ładunku (zwrotnego) stanowi ważną zaletę oferowanych przez nas wyjątkowych naczep z ruchomą podłogą. Mogą Państwo na przykład przewieźć wióry do fabryki płyt wiórowych, a następnie zabrać z powrotem gotowe płyty. Transportując trociny do zakładu produkującego papier, mogą Państwo z kolei przewieźć w drugą stronę nowe rolki papieru... Możliwości jest nieskończenie wiele.