K502.

W ofercie Knapen Trailers proponujemy Model K502 - naczepa z ruchomą podłogą i otwieranym bokiem naczepy, który ma stałą ścianę z prawej strony i dwa otwory drzwiowe z lewej strony, każdy o szerokości 6,2 metra. Aby zapewnić bardzo mocną konstrukcję o minimalnej masie, konieczny jest stały słupek pomiędzy otworami drzwi. K502 posiada pełną wytrzymałą ramę wykonaną ze stali konstrukcyjnej o wysokiej wytrzymałości. Jak każda rama stalowa tak i w przypadku 502 jest ocynkowana dla zapewnienia najlepszej ochrony przed korozją konstrukcji.

K 502 Lekka i wielofunkcyjna.

Elastyczność floty pojazdów stanowi znaczną część swojej przewagi konkurencyjnej. W zmieniającym się świecie transportu, w którym jutro nie przypomina dzisiaj elastyczność staje się coraz ważniejsza.
Otwierany bok nadaje się do wszystkich typów ładunków drobnicowych, takich jak palety i płyty o różnych rozmiarach. Możliwości są naprawdę wielkie. Górne załadunki poprzez dźwig, dzięki konstrukcji otwartego dachu, wszystkie rodzaje ładunków spaletyzowanych oraz wszelkie towary transportowane luzem.

Ruchoma podłoga pozwala na łatwe przesuwanie ładunków w granicach zabudowy. Naczepa zbudowana jest jako konstrukcja samonośna, ograniczając masę własną do absolutnego minimum przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wytrzymałości.

Slogan "niewidzialna technologia widoczna jakości!" Stosuje się również tutaj.

Przykładem "niewidzialnej technologii widocznej jakości" jest sposób, w którym spoiny na wewnętrznych ścianach bocznych, są w pełni szczelnie zespawane za pomocą robota spawalniczego. Ten system technologii spawania jest stosowany w całym programie produkcji pojazdów Knapen Trailers.

Również i w K502 mamy możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, np. podnoszona belka nad drzwiami bocznymi do załadunku, zintegrowany spust do zboża, lampy LED……

 

K 600 - BEZ SŁUPKA ŚRODKOWEGO.

Elastyczność naczep z otwieranym bokiem UDOSKONALILIŚMY pozbywając się ztałego słupka bocznego.

K600 zastępuje dotychczasowy model K502. Doceniają to zarówno kierowcy, operatorzy wózków widłowych oraz własciele pojazdów. Powoduje to szybszy bezpieczniejszy załadunek oraz brak uszkodzeń i kosztów napraw.